Prodej moderního bytu novostavby 4+kk/T

Cena: 11 990 000,- Kč včetně právního servisu a provize
Adresa: Trigidova 1497/11 Praha 4 Michle
Rozloha:
1. Plocha bytu = 118,7 m2
2. Plocha terasy = 21,9 m2
3. Plocha sklepní kóje = 2,3 m2

Popis: Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout prodej velmi atraktivního a moderně řešeného bytu novostavby 4+kk s prostornou terasou, 2x garážové stání a sklep v rezidenční ulici Tigridova, Praha 4 Michle. Byt o celkové rozloze 118,7m2 + terasa 21,9 m2, tedy celkem 140m2 se nachází ve 2. podlaží (1. nadzemní) novostavby s výtahem a bezbarierovým přístupem. Jedná se o dispozičně velmi dobře řešený byt (viz plánek bytu) – tři samostatné (neprůchozí) pokoje, koupelna s vanou, WC a sprchovým koutem, dále samostatná extra místnost s WC, velmi prostorná kuchyň s obývací a jídelní částí + prostorná terasa se dvěma vstupy. Další komfort Vám poskytne vybavení bytu – kuchyňská linka Schuller včetně vestavných spotřebičů Siemens, klimatizace, podlahové vytápění v koupelně, inteligentní elektro, alarm, dřevěné podlahy. Bytové zařízení lze ponechat dle domluvy. K bytu náleží dvě garážová místa v suterénu budovy. Měsíční náklady činí 5 445,- Kč. Cena 11 990 000,- Kč.

Uvažujete o prodeji nemovitosti a nevíte JAK na to?

Uvažujete-li o prodeji Vaší nemovitosti, je velice důležité znát její aktuální hodnotu. Značně to ovlivní Vaše rozhodnutí, zda se rozhodnete nemovitost prodat. Ovšem je velice žádoucí, aby hodnota byla správně stanovená = odhadnutá. V případě špatného odhadu můžete nemovitost prodávat několik měsíců bez úspěchu a nebo naopak prodat pod cenou.

V případě prodeje nemovitosti je vždy nezbytné správně zabezpečit celý proces. Obzvláště pak finanční toky, aby nedošlo ke zpronevěření Vašich peněz. Vždy svým klientům zajišťuji bezpečnou úschovu peněz, pod jasnými podmínky a směry odkud, kam budou finanční prostředky vypláceny. Dále je nezbytné zajistit veškerou dokumentaci, která je předmětem prodeje, taktéž v úschově u ověřeného advokáta, dokud nebudou složeny peníze do příslušné úschovy.

Pro hladký a bezproblémový průběh prodeje je zapotřebí připravit si podklady k tomu nezbytné. Obvykle se jedná o aktuální výpis z Katastrálního úřadu, kterým dokládáte, že jste skutečným vlastníkem nemovitosti. Dále ,, nabývací titul,, k nemovitosti, ověření, jakým způsobem jste nabyly nemovitost (obvykle Kupní smlouva). Dále rozlišujeme několik dalších povinných dokumentací vždy s ohledem na typ nemovitosti.

Uvažujete-li o prodeji Vaší nemovitosti, neváhejte mně kontaktovat. Zvu Vás na nezávaznou schůzku.

Zajímá Vás o KOLIK se zvýšila hodnota Vaší nemovitosti?

Realitní trh v České republice v posledních letech prošel zásadními změnami. Je proto důležitější než kdy dříve, aby hodnota Vaší nemovitosti byla správně stanovena. Obvykle bývá zvykem, že se hodnota nemovitosti stanovuje porovnáním dostupných nabídek a jejich cen, které se aktuálně inzerují. Ovšem tímto způsobem nastavená cena není přesná a nemovitost se s velkou pravděpodobností stává těžce prodejnou nebo naopak zbytečně podhodnocenou. Neboť ceny, za které se nemovitosti nabízejí, neodrážejí tržní hodnotu nebo reálnou cenu, která se nakonec zrealizuje.

Při své práci vždy vycházím z reálných dat. Pro stanovení reálné tržní hodnoty nemovitosti, je třeba vycházet z reálných dat. Nejdříve je nezbytné zjistit kolik nemovitostí bylo reálně prodáno, koupeno v dané lokalitě (pro zjištění celkového zájmu a atraktivity lokality). Po té zjištěná data vytřídit pouze na nemovitosti typově shodné. Následně nahlédnout do Kupních listin příslušného Katastrálního úřadu, abychom zjistili zrealizované Kupní ceny. Z těchto informací již jsme schopni stanovit přesnou reálnou cenu za m2. Pro ještě přesnější odhad hodnoty nemovitosti, je zapotřebí vzít další faktory ovlivňující cenu, jako stav, světová orientace, vytápění, voda, el, plyn, a další. Výsledný odhad ceny je tedy stanoven na základě údajů z Katastrálního úřadu, Kupních listin a cen skutečně zrealizovaných v posledním období s ohledem na povahu nemovitosti.

Zajímá Vás tedy jaká je skutečná hodnota Vaší nemovitosti? Neváhejte se na mně obrátit.

Chtěli byste vědět jak RYCHLE je možné prodat Vaší nemovitost?

V posledních měsících evidujeme rekordní nárůst poptávky po nemovitostech k prodeji. Pro úspěšný prodej je nezbytné správně stanovit cenu a být plně obeznámen se stavem nemovitosti a skutečnostech týkajících se přímo nemovitosti. Za předpokladu uvedených okolností, uvádím aktuální příklad:

Byt 2+kk 50m2 + balkon (6m2) Lomená 285 Zbuzany (realizovaná cena 3 300 000,- Kč) byl uveden do nabídky ve čtvrtek 12. 10. 2017. Díky profesionální přípravě nemovitosti, nafocení a hlavně dobře nastavené ceně, byla první prohlídka realizována již v sobotu 14. 10. 2017 a to s 5ti zájemci. Další termín byl již v pondělí 16. 10. 2017 a to se 3mi zájemci. Ješte ten večer se na mně obrátil zájemce, aby se informoval o možnostech rezervace bytu. K úspěšně podepsané rezervaci došlo v pátek 20. 10. 2017 tedy 11 dní od uvedení do prodeje. V následujících dvou týdnech jsme vyřešili financování bytu a podepsali Kupní smlouvu.

Zajímá Vás, jak rychle je možné prodat Vaší nemovitost? Neváhejte se na mně obrátit.

Nezávazná schůzka

Velmi rád si s Vámi popovídám právě o Vašich představách, požadavcích či starostech. Osobně Vám vysvětlím, jaká jsou možná řešení a možnosti spolupráce. Tímto Vás zvu na nezávaznou schůzku v kanceláři.

Výhody pro Vás

Profesionalita – Svým klientům poskytuji vždy jen kvalitní služby na míru podložené několikaletou praxí. Svou práci vykonávám v maximální snaze o kvalitní a efektivní výkon s důsledností k Vašim představám a požadavkům.

Osobní přístup – Nejvyšší priorita mé práce je spokojený klient. Od počátku spolupráce se snažím maximálně porozumět Vašim představám. Věnuji se každému, byť i malichernému požadavku s maximální pozorností a prioritou. Mým cílem je vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu, založeného na vzájemné důvěře.

Kompletní servis – Zajistím pro Vás kompletní a komplexní servis, marketingový plán, profesionální odhad, komunikaci se zájemci, obstarám veškeré prohlídky, právní služby, kdy pak jediná Vaše starost bude podpis Rezervační a Kupní smlouvy.

Spolehlivost – Dostávám za všech okolností svým závazkům a Vašich očekávání.

Právní služby – Spolupracuji výhradně s profesionály věnujícím se realitnímu právu přes 20 let.

Znalecký posudek – Zajistím pro Vás znalecký posudek pro vytvoření základu daňového přiznání.

Odhad ceny – Vypracuji pro Vás profesionální odhad ceny na základě nahlížení do Kupních listin příslušného Katastrálního úřadu a skutečně zrealizovaných obchodů v dané kategorii za poslední období. Výsledná cena je pak velice aktuální a přesná.

Vyhotovení daňového přiznání – Spolu se znaleckým posudkem Vám zajistím vyhotovení daňové přiznání.

Méně starostí – Díky několikaleté praxi a kvalitě poskytovaných služeb jsem schopen Vám ušetřit spoustu starostí.

Šetřím Váš čas – V rámci kompletního servisu se o vše postarám a Vy tak můžete věnovat Váš čas svým blízkým a sobě.

Šetřím Vaše peníze – V případě špatného odhadu můžete nemovitost prodat pod cenou. Vyhotovím pro Vás profesionální odhad a nastavím prodejní strategii tak, aby se Vaše nemovitost prodala za maximální možnou cenou.

Bezpečný proces – Navrhnu a připravím postup a řešení pro dosažení nejvyššího zabezpečení. Právě proto spolupracuji výhradně s profesionály věnujícím se realitnímu právu přes 20 let.

Homestaging – Nebo-li příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem služby je urychlit prodej nebo pronájem nemovitosti za co nejvyšší možnou cenu. Zajistím základní úklid nemovitosti, úpravu jednotlivých částí nemovitostí (pokoje, ložnice, kuchyně, koupelna atd.), instalaci dekorativních předmětů a profesionální nafocení jednotlivých částí nemovitosti.

Prezentace nemovitosti – Aby bylo možné prodat či pronajmout Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu, musí zaujmout na první pohled. Proto Vám nabízím řadu služeb k dosažení tohoto efektu jako Homestaging, profesionální nafocení a jiné.

Focení nemovitosti – Zajistím pro Vás profesionální nafocení nemovitosti včetně úpravy fotek a jejich prezentace.

Video interiéru – Je velice důležité, aby si zájemce dovedl udělat reálnou představu o nemovitosti. V tomto ohledu není nic lepšího než videoprohlídka nemovitosti.

Pronájem nemovitosti

Okolnosti pronájmu nemovitosti v Praze, se v posledním roce výrazně změnili. Díky ekonomickému růstu a narůstající migraci lidí do Prahy, evidujeme rekordní zájem o nemovitosti k pronájmu. V praxi to pak vypadá následovně: pronajímáte-li si nemovitost sami prostřednictvím inzerátů, tak si v podstatě okamžitě odstavíte telefon a mail. Nápor zájemců o bydlení je obrovský. Nemluvě o počtu realitních kanceláří, které se Vás také pokoušejí kontaktovat. Neustále vyřizujete telefonáty. Následně, když si domluvíte termíny setkání, tak na prohlídku přijde přibližně polovina lidí. V ideálním případě, se Vám vysloví několik zájemců a Vám se podaří vybrat solventního zájemce. V tom horším případě, se domluvíte se zájemcem, který Vám druhý den napíše, že si našel jinou nabídku a Vy musíte opět kontaktovat zbývající zájemce.

Nabízím Vám dlouhodobou spolupráci, kde již nic podobného nebudete muset řešit. Vše výše zmíněné realizuji za Vás. Plně respektuji Vaše představy a požadavky na ideálního nájemce. Již během telefonátů, jsem schopen na základě několikaletých zkušeností vytřídit ideální kandidáty. Pomocí přesně mířených otázek, jsem schopen zjistit, jaká je představa zájemců, jejich aktuální situace a solventnost. Následně realizuji termín prohlídky a přizvu kandidáty, již vyhovující Vašim představám. Seznámím se s nimi a osobně dále vyberu několik vyhovujících zájemců, které Vám následně představím. S nájemci jsem dále pravidelně v kontaktu, tudíž budou-li jednoho dne odcházet, jsem schopen dostatečně dopředu celý proces zopakovat a Vám opět ušetřit starosti s hledáním nového nájemce. Mým cílem je vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu, založeného na vzájemné důvěře, kde již nebudete muset mít starosti s obsazením Vaší nemovitosti.

Pronajímáte-li nemovitost, neváhejte se informovat o možnostech spolupráce.

Správa nemovitosti

Spravovat v dnešní době nemovitost není vůbec jednoduché, obzvláště v případě, kdy ji pronajímáte. Fluktuace nájemníků je velká, ne každý je spolehlivý, ne každý platí včas. Vy tak musíte být neustále v kontaktu s nájemníkem a případně obstarávat nové obsazení nemovitosti.

Nabízím Vám dlouhodobou spolupráci, kde již nic podobného nebudete muset řešit. Svou práci vykonávám s maximální důsledností k Vašim představám a požadavkům. Ať už jen pronajímáte Vaši nemovitost, nebo kupujete nemovitosti a následně pronajímáte z investičního hlediska, za měsíční poplatek pro Vás zajistím kompletní správu nemovitosti. Obstarám veškerou komunikaci se zájemci, všechny smluvní náležitosti a roční vyúčtování služeb. Pravidelně jsem s nájemci v kontaktu, tudíž kdyby se rozhodli odejít, vím to dostatečně dopředu, abych byl schopen realizovat náhradu a Vy jste tak neutrpěli finanční ztrátu. V případě renovací či komplikací s běžnou údržbou, Vám přeložím možné řešení a následně vše zajistím. Výsledkem pro vás tak bude zajištěný měsíční příjem z pronájmu bez starostí a s časovou úsporou.

Máte-li zájem o správu Vaší nemovitosti, neváhejte se informovat o možnostech spolupráce.

Odhad ceny nemovitosti

Hodnota nemovitostí v České republice se v posledních letech výrazně změnila. Je proto velmi důležité, aby hodnota Vaší nemovitosti byla správně stanovena. Značně to ovlivní Vaše rozhodnutí, zda se rozhodnete nemovitost prodat. Ovšem je velice žádoucí, aby hodnota byla správně stanovená = odhadnutá. V případě špatného odhadu můžete nemovitost prodávat několik měsíců bez úspěchu a nebo naopak prodat pod cenou.

Při své práci vždy vycházím z reálných dat. Pro stanovení reálné tržní hodnoty nemovitosti, je třeba vycházet z reálných dat. Nejdříve je nezbytné zjistit kolik nemovitostí bylo reálně prodáno, koupeno v dané lokalitě (pro zjištění celkového zájmu a atraktivity lokality). Po té zjištěná data vytřídit pouze na nemovitosti typově shodné. Následně nahlédnout do Kupních listin příslušného Katastrálního úřadu, abychom zjistili zrealizované Kupní ceny. Z těchto informací již jsme schopni stanovit přesnou reálnou cenu za m2. Pro ještě přesnější odhad hodnoty nemovitosti, je zapotřebí vzít další faktory ovlivňující cenu, jako stav, světová orientace, vytápění, voda, el, plyn, a další. Výsledný odhad ceny je tedy stanoven na základě údajů z Katastrálního úřadu, Kupních listin a cen skutečně zrealizovaných v posledním období s ohledem na povahu nemovitosti.

Zajímá Vás tedy jaká je skutečná hodnota Vaší nemovitosti? Potřebujete znát hodnotu Vaší nemovitosti pro dědické řízení? Neváhejte mně kontaktovat, vypracuji pro Vás profesionální odhad ceny.

Prodej nemovitosti

Svou práci vykonávám v maximální snaze o kvalitní a efektivní výkon s důsledností k Vašim představám a požadavkům. Již od počátku spolupráce se snažím maximálně porozumět Vašim představám a věnuji se každému, byť i malichernému požadavku s maximální pozorností a prioritou. Uvažujete-li o prodeji Vaší nemovitosti, je v první řadě velice důležité znát její aktuální hodnotu. Značně to ovlivní Vaše rozhodnutí, zda se rozhodnete nemovitost prodat. Pro své klienty vždy vypracovávám profesionální odhad ceny na základě nahlížení do Kupních listin příslušného Katastrálního úřadu a skutečně zrealizovaných obchodů v dané kategorii za poslední období. Výsledná cena je pak velice aktuální a přesná. Dále pro Vás zajistím kompletní a komplexní servis, kde se o vše postarám a Vy tak můžete věnovat Váš čas svým blízkým a sobě. Kladu velký důraz na právní bezpečnost a proto spolupracuji výhradně s profesionály věnujícím se realitnímu právu přes 20 let. Připravím Vám prodejní strategii na míru tak, aby se Vaše nemovitost prodala za maximální možnou cenou.

Uvažujete-li o prodeji Vaší nemovitosti, neváhejte se informovat o možnostech spolupráce.

Aktuální poptávky

Pronájem:

Pronájem bytu 1+kk – 2+kk = dlouhodobý pronájem pouze na přespání několik dní v týdnu, zájemce bydlí mimo Prahu a občas dojíždí na obchodní schůzky, lokalita Praha – Podolí, výše nájmu dle nabídky.

Pronájem bytu 1+kk – 1+1 do 12 000,- Kč/měsíc = muž (nekuřák, bez zvířat) hledá byt min. po rekonstrukci, Praha – podmínka dobrá dopravní dostupnost, výše nájmu do 12 000,- Kč včetně poplatků.

Pronájem bytu 3+k – 4+kk do 16 000,- Kč/měsíc = rodina(2 dospělí + 2 děti) hledají dlouhodobý pronájem bytu, podmínka neprůchozí pokoje + kuchyň, výše nájmu do 16 000,- Kč včetně poplatků, Praha + okolí.

Prodej:

Prodej stavebního pozemku = zájemce preferuje lokalitu Praha – západ, případně i východ.

Prodej bytu 2+kk – 4+1 do 1 500 000,- Kč = lokalita Teplice / Ústí Nad Labem, záleží na charakteru nabídky.

Prodej bytu 1+kk – 1+1 do 2 200 000,- Kč = může být osobní i družstevní vlastnictví, Praha s dobrým dopravním spojením.

Prodej bytu 2+kk – 2+1 cca 50 – 60m2 do 3 500 000,- Kč = zájemce preferuje lokalitu Stodůlky – směr Praha západ.

Prodej bytu 3+1 – 4+kk do 4 000 000,- Kč = zájemce preferuje neprůchozí pokoje a dobré dopravní spojení, lokalita Praha + okolí.

Prodej vily s vlastním pozemkem min. 2 000m2 do 40 000 000,- Kč = zájemce preferuje novostavbu.

Prodej vily nebo menšího činžovního domu v Praze do 60 000 000,- Kč = záleží na charakteru nabídky.

Prodej činžovního domu v centru Prahy = rozpočet neomezený, záleží na charakteru nabídky.

Novinky z realitního trhu

Pronájem:
Realitní trh v Praze se neustále vyvíjí. S narůstající migrací roste taktéž poptávka po nemovitostech k pronájmu. Vlivem vysoké poptávky rostou také ceny pronájmů. Je tedy možné Vaši nemovitost pronajmout za vyšší cenu než tomu bylo doposud. Zájem o pronájmy je tak velký, že chystáte-li si pronajímat nemovitost sami, mějte se na pozoru! Nápor telefonátu a mailu bude obrovský! Neustále budete vyřizovat telefonáty. Následně, když si domluvíte termíny setkání, tak na prohlídku přijde přibližně polovina lidí. V ideálním případě, se Vám vysloví několik zájemců a Vám se podaří vybrat solventního zájemce. V tom horším případě, se domluvíte se zájemcem, který Vám druhý den napíše, že si našel jinou nabídku a Vy musíte opět kontaktovat zbývající zájemce. Neváhejte se na mně obrátit s pronájmem Vaší nemovitosti. Ušetřím Vám spoustu času a starostí a vyberu prověřeného solventního zájemce. Více informací naleznete v sekci = Služby = Pronájem.
Prodej:
Prodej nemovitostí zažil před rokem velký boom. Povinnost zaplatit daň z nabytí nemovitosti přešla na stranu kupujících, reálně si tak strana prodávajících přišla na 4% procenta zisku z ceny nemovitosti. Hypoteční úvěry snížili historicky sazbu úroků a nákladů. Tento jev se těšil velkému zájmu u veřejnosti a došlo tak k enormnímu zájmu o hypoteční úvěry. Téměř každý se stálým platem zatoužil po vlastní nemovitosti. Vlivem rychle narůstající poptávky po nemovitostech k prodeji došlo ke zvýšení cen. Místy se ceny nemovitostí zvedli až o 30%. Nyní jsou ceny nemovitostí na svém maximu a očekává se ustálení či možný pokles. Hypoteční úvěry zdražují, taktéž se mění podmínky poskytnutí úvěrů. Obecně získat hypoteční úvěr již není tak jednoduché, jako před rokem. Je k tomu zapotřebí spoustu vlastním prostředků. Proto uvažujete-li o prodeji Vaší nemovitosti, neváhejte se na mně obrátit, jaká by byla možná prodejní cena.
Hypoteční úvěry:
Díky intervencím České národní banky se významně změnili možnosti poskytování Hypotečních úvěrů. Většina bank již nabízí pouze financování na 80% kupní ceny nemovitosti. Zároveň požaduje vetší množství vlastních prostředků pro poskytnutí hypotečního úvěru. Sice banky nabízejí možnost dofinancování zbývajících 20% pomocí úvěru ze stavebního spoření, ovšem chystá se další intervence, hovořící o tom, že tato možnost již také nebude možná. Zda-li budou moct banky nabízet dofinancování 20% pomocí běžného úvěru, je nejisté. Ovšem pozor!!! Bude-li Vám poskytnutí úvěru schváleno, ať už s vlastními prostředky nebo s financováním, nastává problém v případě, kdy banka provádí svůj odhad nemovitosti. Pro představu uvádím příklad z praxe: Prodejní cena nemovitosti činí 3 500 000,- Kč, v případě 80% financováním Vám banka může poskytnou 2 800 000,- Kč, je tedy zapotřebí 700 000,- Kč z vlastních prostředků nebo dofinancovat. Problém nastane ve chvíli, kdy si banka nechá nemovitost ocenit vlastními odhadci. Díky rostoucím cenám nemovitostí, se reálně prodávají nemovitosti mnohem dráž, než je jejich skutečná hodnota. Banka tedy nemovitost odhadne na 3 300 000,- Kč, je možné aby Vám poskytla 80% prostředků, tedy 2 640 000,- Kč. Tudíž budete potřebovat o 200 000,- Kč více vlastních prostředků!! A to jsme nezapočítali daň z nabytí nemovitosti, která činí 4% z kupní ceny nemovitosti, tedy reálně dalších 150 – 200 000,- Kč z vlastních prostředků. Situace se tedy výrazně změnila. Uvažujete-li o koupi nemovitosti, neváhejte se na mně obrátit a náš profesionál Vám poradí a představí, jaké možnosti máte.

Byt 2+1 47m2 = 450 000,-Kč

Základní info – Byt se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem. K bytu je sklep (klasická dřevěná kóje). Byt je po rekonstrukci. V celém bytě na podlaze plovoucí podlahy. Kuchyň vypadá obstojně. Jádro zděné, koupelna je nová.

Pozitiva – Pouze 3. patrový dům, rekonstrukce koupelny i bytu. Díky kuchyni v předsíni je z toho dispozice 2+1.

Negativa – Žádné 🙂

Lokalita – Ve vedlejším vchodě mámě teď nově koupenou 3+1. V domě žádní Romové!

Pronájem – Zde vidím obsazenost reálně pro pár nebo kamarády. Dispozice bytu k tomu vybízí. Počítat můžeme s čistým ziskem okolo 4 500,- Kč jako minimum, viděl bych začátek 5 500,- – 6 000,- Kč + poplatky

Závěr – Ve vedlejším vchodě máme teď také byt, ideální kvůli správě. Navíc cena je skvělá: 450 000,- Kč jsem nám již vyjednal na místě. Majitel chce 470. Je to takovej děda 😀 Bude nám to držet do víkendu, ale doporučuji obratem volat, že to bereme, než mu někdo dá více 😀

Družstvo 1+kk 31m2 = 330 000,-Kč

Základní info – Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem. Stav bytu k pronajmutí asi bez problémů, bude zapotřebí koupit vanička do koupelny

Pozitiva – Další kousek do ulice, kde již vlastníme 4 byty. 🙂 Totožný s garsonkou co máme o dva domy vedle. Není daň z nabytí.
Negativa – Investice do koupelny. Družstevní vlastnictví.

Lokalita – Je to super. Již známe a máme ověřeno.

Pronájem – Počítal bych s čistým ziskem okolo 4 500,- Kč Za stejnou cenu pronajímáme co již máme. Možná optimisticky 4 000,- Kč.

Závěr – Je to družstevní vlastnictví, kde mají v domě již odsouhlasený převod do osobka. Asi polovina bytů v domě je již převedena. Konkrétně k tomuto bytu bude možné teprve zažádat o převod v březnu 2019, rozhoduje o tom představenstvo, když odsouhlasí, je možné zapsat do KU. Výnos bude vycházet hezky. Ten převod zatím nejistý, ale možný. Já to doporučuji, záleží, jak si to rozmyslíte s financemi.

Byt 2+1 52m2 = 650 000,-Kč

Základní info – Nachází se ve 3. patře panelového bez výtahu.

Pozitiva – Super dispozice. Rekonstrukce koupelny, zánovní kuch. linka + sporák. Celkový stav bytu hezký.

Negativa – 3. patro bez výtahu

Lokalita – Je to obec u Teplic, jsou tam továrny, docela hezký to tam je. Hned u zeleně.

Pronájem – Majitel má nájemce za 5000 + poplatky. Já to vidím stejně 5-6 + poplatky

Závěr – Posílám, protože teď sleduji všechny nabídky, které se objeví a mají smysl. Tady to znám, kdyby byla cena 600 000 a méně :D, jakože nevidím problém v té slevě tak to nevychází zle.

Byt 2+1 46m2 = 1 050 000,-Kč

Základní info – Tento byt uvádím asi jen pro informaci. Musela by se razantně změnit cena. Je to 4. patro v panelovém domě s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci.

Pozitiva – Je to po kompletní rekonstrukci. Vše je nové. Lokalita je TOP, přímo v centru.

Negativa – Není zde kuchyň pouze příprava. To ale není problém, stačilo by dokoupit. Dispozice není nejšikovnější, jeden pokoj je tam průchozí v tomto případě by byla cílová skupina pouze nějaký pár nebo samostatná osoba.

Lokalita – Je TOP je to úplné centrum.

Náklady – Fond oprav činí 1 200,- Kč, všechny ostatní položky je možné vyúčtovat nájemníkům.

Pronájem – můžeme opět pohybovat v 7 000,- Kč – 7 500,- Kč, možná i 8 000,- Kč + poplatky.

Závěr – Byt určitě doporučuji, je to skvělá lokalita, dispozice není nejlepší, to ovšem neznamená, že by se byt nedal pronajímat jiné skupině, jen cílovka bude menší. Byt prodává paní sama, proto ta cena není na místě. Určitě stojí za to o tom uvažovat. V tomto případě navrhněte cenu a uvidíme, zda bude vlastník ochoten přistoupit.